احداث بیمارستان، ساخت زائرسرا و ارتقاء و تجهیز دارالشفای مسجد مقدس جمکران

احداث بیمارستان، ساخت زائرسرا و ارتقاء و تجهیز دارالشفای مسجد مقدس جمکران از مصوبات هفتمین اجلاس امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران

هفتمین اجلاس امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران، در روز پنج شنبه ۲/۱۰/۱۳۹۵ در محل دانشگاه علم و صنعت تهران، برگزار شد. در این مراسم که با حضور تولیت محترم مسجد مقدس جمکران و اعضاء محترم امناء پشتیبانی آن مسجد مقدس برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین تکیه ای، قائم مقام محترم تولیت در نهادهای دینی و مشارکت های مردمی،گزارشی از اقدامات مجمع پشتیبانی مسجد مقدس جمکران را ارائه نمودند. در این اجلاس، تصمیماتی در جهت ارائه خدمات بیشتر و هر چه بهتر به زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران و آماده سازی زیرساخت ها تسهیلات و امکانات رفاهی برای آنان، اتخاذ گردید.
اهتمام بر احداث بیمارستان و پلی کلینیک تخصصی ۲۵۰ تختخوابی حضرت صاحب الزمان ارواحنا فداه در کنار مسجد مقدس جمکران و تأکید بر تأمین زمین و تلاش هرچه بیشتر برای احداث این بیمارستان از مصوبات هفتمین اجلاس امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران بود.
همچنین احداث زائر سرایی در نزدیکی مسجد مقدس جمکران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت که زمین مورد نیاز برای احداث این زائرسرا در این اجلاس تأمین شد و نیز تعدادی از خیرین، برای ساخت این زائرسرا اعلام آمادگی نمودند.
با توجه به لزوم ارتقاء دارالشفای حضرت مهدی ارواحنافداه مسجد مقدس جمکران و استفاده از ظرفیت این دارالشفاء، مقرر گردید تجهیزات مورد نیاز این دارالشفاء مانند دستگاه سونوگرافی و … تا پایان سال توسط خیرین عضو امناء پشتیبانی مسجد مقدس جمکران تأمین و به مسجد اهداء گردد.
همچنین در این اجلاس تولیت معظم مسجد مقدس جمکران، مرکز ۳۱۳۲۰ را جهت ارتباط با خیرین در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در قم افتتاح نمودند. از این پس خیرین گرامی در سراسر کشور می توانند با تماس با این سامانه تلفنی از نیازهای مسجد مقدس جمکران مطلع شوند.

PlayPause
ArrowArrow
Slider